> O školi  > Akti škole
Akti škole

Ova stranica nudi detaljan uvid u školske dokumente: Statut škole, Školski kurikulum, Program rada, Pravilnik o kućnom redu i Etički kodeks neposrednih nositelja odgojno-obrazovne djelatnosti.

Ovdje možete pronaći i opće dokumente, pravilnike i zakone o hrvatskom školstvu. Među priloženim dokumentima, kao i na donjim poveznicama nalaze se i planovi nabave, financijski planovi škole te zapisnici sjednica Školskog odbora.

Zakon o strukovnom obrazovanju

Zapisnici sa sjednica Školskog odbora

Financijska izvješća škole

Priloženi dokumenti:
Godisnji plan i program ISS 20 21.pdf
Skolski kurikulum ISS 20 21.pdf
Pravilnik o nacinu i postupku zaposljavanja Prijedlog ISS.docx
Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera (NN br.94 2015.pdf).pdf
Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera.pdf
Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj skoli.pdf
Eticki kodeks.pdf
Pravilnik o kucnom redu.pdf
Drzavni pedagoski standard srednjoskolskog sustava odgoja i obrazovanja.pdf
Pravilnik o NOiI nastave u strukovnim skolama.pdf
Pravilnik o normi rada nastavnika u SS ustanovi.pdf
Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvrsenja.pdf
Pravilnik o pedagoskoj dokumentaciji.pdf
Fiskalna odgovornost.pdf
Pravilnik o zastiti od pozara.doc
Odluka o izmjenama Statuta.doc
PROCEDURA OD ZAPRIMANJA I PLACANJA RACUNA.docx
PROCEDURA NABAVE.rtf
Pravilnik-o-postupku-javne-nabave-bagatelne-vrijednosti.rtf
Obavijest o nepostojanju. sukoba interesa.docx
PROCEDURA NAPLATE PRIHODA.docx
Pravilnik o sadrzaju i obliku svjedodzbi.pdf
KRITERIJI TROSENJA VLASTITIH PRIHODA SKOLE.docx
PROCJENA FIN.PLANA 18.,19.,.docx
Novi Pravilnik o nabavi jednostavne vrijednosti.doc
PRAVILNIK O VIDEO NADZORU.docx
GDPR-PRAVILNIK-SKOLA.docx
ODLUKA o imenovanju sluzb za zas.osb.pod..docx
Eticko povjerenstvo ISS-a.jpg
Povjerenik za zastitu dostojanstva djelatnika ISS-a.jpg
KATALOG INFORMACIJA I ODLUKA SL. ZA INFORM..doc
STATUT ISS -novi -sug. 27. 2.2019..docx
Pravilnik-o-nacinima-postupcima-i-elementima-vrednovanja-ucenika-u-osnovnoj-i-srednjoj-skoli-2019.pdf
Procedura - izdavanje putnih naloga.docx
Procedura o blagajnickom poslovanju1 (3).doc
Procedura - zaprimanje e-racuna.docx
PRAVILNIK O POSTUPKU UNUTARNJEG PRIJAVLJIVANJA NEPRAVILNOSTI I IMENOVANJU POVJERLJIVE OSOBE.docx
Protokol o postupanju u slucaju nasilja me u djecom i mladima - skraceno.doc
Odluka o imenovanju povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf
Odluka o imenovanju zamjenika povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf
EVIDENCIJA UGOVORA 2020.doc
EVIDENCIJA UGOVORA 2021.doc
Pravilnik o radu skolske knjiznice.pdf

« Rujan 2021 »

25.09.2020. 08:13
Digitalne potvrde za učenike
Dragi učenici i poštovani roditelji! Na poveznici https://potvrde.skole.hr/login prijavljujete se svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom (učenici) ili svojim pristupnim podacima sustavu e-Građani (preko Fine ili bankovnih tokena, najmanje treće razine - roditelji) te možete ispisati digitalnu potvrdu o školovanju. U padajućem izborniku moguće je odabrati svrhu potvrde. Potvrde koje su izdane putem tog sustava zamjenjuju u potpunosti potvrde iz škole u svim pravnim poslovima te više nije potrebno dolaziti po potvrde u školsku referadu. Potvrde se mogu spremiti na računalo, slati ili ispisivati, ovisno o potrebama. Sustav za izdavanje potvrda  podatke o učenicima preuzima iz baze podataka e-Matice u kojoj su svi učenici.

01.09.2021. 11:06
Produljenje ili izrada pretplatnih karata za učenike
Dragi roditelji i učenici, na web stranici ZET-a; https://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/produljenje-ili-izrada-pretplatnih-karata-za-ucenike-i-studente/499  nalaze se detaljne upute za izradu ili produljenje besplatnih karata za učenike. Za učenike će od 2. rujna bit omogućeno i znatno jednostavnije produljenje postojećih Pretplatnih karata za javni gradski prijevoz, koje će se moći obaviti na svim prodajnim mjestima ZET-a, kao i kioscima ugovornih partnera (Tisak i iNovine). Zbog navedenoga, nije potrebno da učenici u školi potvrđuju produljenje ili izradu nove pretplatne karte.

22.07.2021. 10:14
eTwinning projekt Pokvareni telefon
Tijekom eTwinning projekta Pokvareni telefon, namijenjenog učenicima srednjih strukovnih škola, 30 učenika i 5 nastavnica naše škole sudjelovalo je u različitim projektnim aktivnostima. Osim naše škole u projektu su sudjelovale i strukovne škole iz Bedekovčine, Sarajeva i Varaždina. Učenici su se bavili temom medijske pismenosti i dezinformacija kroz igranje pokvarenog telefona, istraživanje tematike, pisanje lažnih članka i poruka, izradu stripova, izradu logo oznaka, avatara i dr.  Cilj projekta bio je unaprijediti vještinu komunikacije na hrvatskom jeziku, povećati odgovornost, uvidjeti vrijednost timskoga rada i suradnje, razviti kreativnost, poboljšati digitalnu pismenost kroz korištenje različitih digitalnih alata, unaprijediti istraživanje online stručne literature, osnažiti rješavanje problema, poboljšati kreiranje digitalnih materijala. Naši su učenici aktivno sudjelovali na nekoliko online sastanaka te uspješno surađivali u timskom radu s učenicima drugih škola.  Rezultat projekta su muzej lažnih vijesti, posteri, kvizovi, prezentacije, strip, e-novine i e-knjiga.  Nastavnice koje su provodile projekt: Josipa Zelić, Vanja Jug, Karmen Mott Bingula i stručne suradnice Sara Novak i Tanja Dumbović. U nastavku možete pogledati e-knjigu.

> O školi  > Akti škole