> O školi  > Akti škole
Akti škole

Ova stranica nudi detaljan uvid u školske dokumente: Statut škole, Školski kurikulum, Program rada, Pravilnik o kućnom redu i Etički kodeks neposrednih nositelja odgojno-obrazovne djelatnosti.

Ovdje možete pronaći i opće dokumente, pravilnike i zakone o hrvatskom školstvu. Među priloženim dokumentima, kao i na donjim poveznicama nalaze se i planovi nabave, financijski planovi škole te zapisnici sjednica Školskog odbora.

Zakon o strukovnom obrazovanju

Zapisnici sa sjednica Školskog odbora

Financijska izvješća škole

Priloženi dokumenti:
Godisnji plan i program ISS 20 21.pdf
Skolski kurikulum ISS 20 21.pdf
Pravilnik o nacinu i postupku zaposljavanja Prijedlog ISS.docx
Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera (NN br.94 2015.pdf).pdf
Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera.pdf
Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj skoli.pdf
Eticki kodeks.pdf
Pravilnik o kucnom redu.pdf
Drzavni pedagoski standard srednjoskolskog sustava odgoja i obrazovanja.pdf
Pravilnik o NOiI nastave u strukovnim skolama.pdf
Pravilnik o normi rada nastavnika u SS ustanovi.pdf
Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvrsenja.pdf
Pravilnik o pedagoskoj dokumentaciji.pdf
Fiskalna odgovornost.pdf
Pravilnik o zastiti od pozara.doc
Odluka o izmjenama Statuta.doc
PROCEDURA OD ZAPRIMANJA I PLACANJA RACUNA.docx
PROCEDURA NABAVE.rtf
Pravilnik-o-postupku-javne-nabave-bagatelne-vrijednosti.rtf
Obavijest o nepostojanju. sukoba interesa.docx
PROCEDURA NAPLATE PRIHODA.docx
Pravilnik o sadrzaju i obliku svjedodzbi.pdf
KRITERIJI TROSENJA VLASTITIH PRIHODA SKOLE.docx
PROCJENA FIN.PLANA 18.,19.,.docx
Novi Pravilnik o nabavi jednostavne vrijednosti.doc
PRAVILNIK O VIDEO NADZORU.docx
GDPR-PRAVILNIK-SKOLA.docx
ODLUKA o imenovanju sluzb za zas.osb.pod..docx
Eticko povjerenstvo ISS-a.jpg
Povjerenik za zastitu dostojanstva djelatnika ISS-a.jpg
KATALOG INFORMACIJA I ODLUKA SL. ZA INFORM..doc
STATUT ISS -novi -sug. 27. 2.2019..docx
Pravilnik-o-nacinima-postupcima-i-elementima-vrednovanja-ucenika-u-osnovnoj-i-srednjoj-skoli-2019.pdf
Procedura - izdavanje putnih naloga.docx
Procedura o blagajnickom poslovanju1 (3).doc
Procedura - zaprimanje e-racuna.docx
PRAVILNIK O POSTUPKU UNUTARNJEG PRIJAVLJIVANJA NEPRAVILNOSTI I IMENOVANJU POVJERLJIVE OSOBE.docx
Protokol o postupanju u slucaju nasilja me u djecom i mladima - skraceno.doc
Odluka o imenovanju povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf
Odluka o imenovanju zamjenika povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 17:50
Početak 2. polugodišta, 18. siječnja 2021. godine, online
Dragi učenici, u ponedjeljak, 18. siječnja počinje drugo polugodište. Nastavu započinjemo online i do daljnjeg će tako biti, a krećemo s jutarnjom smjenom. I teorijska i praktična nastava su online, osim što 3.c alatničari i 3.g CNC operateri (CNC praktikum) praktičnu nastavu imaju u školi i dolaze u 8.00 ujutro na praksu u školu, svi ostali imaju online. Učenici praktičnu nastavu u gospodarskim subjektima obavljaju po redovnom rasporedu.

11.01.2021. 20:07
Božićni eko-izazov: Budi svjestan stvor, spasi jelku ili bor
Aktivistička grupa Zelena akcija pozvala je sve zainteresirane da u blagdansko vrijeme, umjesto kupnje jelke ili bora, osmisle vlastitu kreativnu „zero waste” („nula otpada“) zamjenu za božićno drvce i pri tome osvoje bicikl. Božićni eko-izazov, koji je trajao od 17. prosinca 2020.  do 11. siječnja 2021. godine, prihvatili su učenici i strukovni učitelji Industrijske strojarske škole čije je „zero waste“ božićno drvce osvojilo više od 1500 „lajkova“ u  Facebook događaju Zero waste Croatia network  i tako zauzelo drugo mjesto među 15 finalista.  Božićni blagdani često su popraćeni navikama koje uvelike štete okolišu i društvu, a osim kupovanja nepotrebnih jednokratnih proizvoda i gomilanja ambalaže, najvidljivija praksa - koja je ujedno i simbol Božića, svakako je kupnja nekoć žive jelke ili bora, istaknuli su u Zelenoj akciji. Božićna drvca masovno se sijeku ili sade samo u tu svrhu kako bi poslije bila posječena, dovedena u domove te, nažalost, izbačena na cestu po završetku blagdana. Ideja ovog božićnog eko-izazova Zelene akcije je na kreativan način zadržati blagdanski duh i tradiciju kićenja jelke ili bora, ali i poručiti da prepoznajemo poveznicu prekomjernog i nesvrhovitog trošenja Zemljinih resursa te proizvodnje ogromnih količina otpada. Sudjelovanjem u ovom izazovu svi uključeni odbili su kupiti jelku ili bor te su svojim činom doprinijeli očuvanju vrijednog šumskog eko-sustava i njegovih neophodnih funkcija: proizvodnja kisika, ublažavanje klimatskih promjena i zaštita od odrona. Klikom na "više" saznajte sve o božićnom eko-izazovu.

04.01.2021. 08:49
Donacija Organizacije Status M
U sklopu regionalnog programa CARE Young Men Initiative (YMI) - Boys and Men as Allies in Violence Prevention and Gender Transformation in the Western Balkans podržanog od strane care Internationala Balkans, Organizacija Status M donirala nam je televizor. Ovim putem zahvaljujemo Statusu M na izvrsnoj suradnji s Industrijskom strojarskom školom koja se realizira već nekoliko godina kroz pedagoške radionice i izradu materijala na praktičnoj nastavi.

> O školi  > Akti škole