Razmjena znanja

KAKO JE NASTALA VIDEOKONFERENCIJA INDUSTRIJSKE STROJARSKE ŠKOLE - članak objavljen u digitalnom časopisu za obrazovne stručnjake "Pogled kroz prozor"

PRIRUČNIK ZA UČENJE I POUČAVANJE

ZA UČENIKE I NASTAVNIKE

Pomoću elektroničkog identiteta koji dodijeljuje CARNet svim zaposlenicima i učenicima škola u RH, a koji sadržava korisničko ime i zaporku pristupamo mnogobrojnim CARNet-ovim uslugama i servisima (Mobile CARNet, eLektire - cjelovita izdanja lektirnih naslova za osnovnu i srednju školu, e-Knjižnicac - arhiva digitalnih knjiga i časopisa, CARNet-ov LMS – sustav za udaljeno učenje, Školska Učilica, …).

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

CARNet-ov edukacijski centar svojim korisnicima nudi brojne online tečajeve. Program online tečajeva možete pogledati  ::ovdje::

Na opsežnom Portalu za škole učenici, nastavnici i roditelji mogu pronaći zanimljive i korisne sadržaje. Pogledajte :: ovdje ::

Nastavni materijali po predmetima za srednje škole :: ovdje ::

Nacionalni portal za udaljeno učenje Nikola Tesla

Računalna sigurnost

Prva hrvatska opća i nacionalna online enciklopedija

Brosura o digitalnim obrazovnim sadrzajima.pdf
 CARNetove usluge za nastavno osoblje.pdf
 CARNetove usluge za ucenike srednjih skola.pdf
 Facebook brosura.pdf
 netiquette pravila.pdf
 Savjeti za sigurnije koristenje interneta.pdf
 Sigurnije na internetu i filtriranje sadrzaja.pdf
 Sigurnije na internetu.pdf
 Upute za koristenje CARNet Webmail sucelja.pdf

« Kolovoz 2020 »

31.07.2020. 11:45
UPISI U PRVI RAZRED - jesenski upisni krug
Dragi osmaši, poštovani roditelji, jesenski upisni krug traje od 21. kolovoza do 3. rujna 2020.  godine, s time da prijave obrazovnih programa traju od 21. do 28. kolovoza 2020. kada započinje ispis prijavnica koje roditelji potpisuju i donose osnovnim školama do 31. kolovoza.  UPIS (i dostava potrebne dokumentacije) u našu školu je 2 rujna 2020.. od 8.00 do 14.00 sati.

09.06.2020. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2020./2021.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  školske godine 2020./2021. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja.    DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE         OD 27. DO 29. SRPNJA 2020. OD 8.00 DO 16.00 SATI   Dokumentaciju potrebnu za upis roditelji učenika mogu poslati u navedenom terminu i putem elektroničke pošte na adresu iss@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr .  Prilikom slanja elektorničke pošte molimo roditelje da navedu broj telefona putem kojeg ih možemo kontaktirati, ukoliko će biti potrebno. Također, molimo sve učenike da se izjasne o izbornim predmetima i odabiru stranog jezika, kako je navedeno u natječaju za upis.

07.07.2020. 12:29
Liječnički pregled za upis učenika u prvi razred
Dragi učenici, zdravstvena ustanova EuroMedica nudi povoljniji liječnički pregled medicine rada za upis učenika. Za sve informacije slobodno kontaktirajte školu gdje možete doći po uputnicu.

> Razmjena znanja