VIJESTI IZ ŠKOLSKE KNJIŽNICE

Sretan Uskrs učenicima, nastavnicima i svim posjetiteljima web stranice

Autor: TANJA Novak Pavić, 10. 4. 2020.

Dragi učenici!  Nadamo se da ćete se tijekom sljedeća tri dana uspjeti odmoriti, zabaviti i opustiti u krugu svojih obitelji i prikupiti potrebnu energiju za nastavak online nastave. Ova proslava Uskrsa možda neće izgledati u potpunosti onakva na kakvu ste inače navikli, bit će skromnija i suzdržanija, ali moramo biti ustrajni, strpljivi i odgovorni kako bismo se kasnije mogli opustiti i uživati ponovo s našim prijateljima. Šaljemo vam poveznicu na kojoj se možete zabaviti izradom virtualnih uskršnjih čestitki. Bez prijave vrlo je jednostavno napraviti kreativnu virtualnu čestitku. Kad napravite čestitku, kopirajte poveznicu i zalijepite je u komentaru objave na Yammeru u virtualnoj školskoj knjižnici ISŠ-a. Također možete čestitku spremiti na računalo i priložiti je u komentaru. Ili možete napraviti neku svoju čestitku u nekom drugom alatu i objaviti je u virtualnoj knjižnici.

Želimo sretan Uskrs svima koji ga slave! Budite odgovorni, ostanite doma i zarazite se čitanjem! Ostanite zdravi i optimistični, sve će ovo proći i nastavit ćete školovanje u našoj staroj školici.

« Listopad 2021 »

> O školi  > Školska knjižnica  > Vijesti iz školske knjižnice