> O školi  > Erasmus+

PONOVLJENI POZIV UČENICIMA ZA DOSTAVU PRIJAVE ZA SUDJELOVANJE NA PROJEKTU ERASMUS+ 2019./2020. (Francuska - automehaničari)

Autor: Meri Ružević, 10. 6. 2020.

Nositelj projekta: Industrijska strojarska škola Avenija Marina Držića 14, Zagreb

Naziv projekta: COmpetitive VET for learners and teachers II, COVET II.

Broj ugovora: 2019-1-HR01-KA102-060372

Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je Školi projekt COVET II, ukupne vrijednosti 81.282,00 EUR.

Cilj projekta: stjecanje iskustva međunarodne prakse uz osnaživanje stručnih i osobnih kompetencija učenika i nastavnika.

Projektom je osigurana stručna praksa u inozemstvu - Toulouse Francuska u trajanju od 15 dana za učenike koji se obrazuje u programu automehaničar u pratnji jednog nastavnika struke. U projektu sudjeluje partner Lycée des metiers de l'automobile, du et de la logistique transport Toulouse - Francuska. Izborno povjerenstvo odabrat će 6 učenika sudionika mobilnosti.

Planirano vrijeme mobilnosti je druga polovina rujna 2020.

Poziv se upućuje svim učenicima prvih i drugih razreda koji se obrazuju u programu automehaničar u školskoj godini 2019./2020.

Detalje o postupku prijave pročitajte klikom na „više“.

Postupak prijave:

Kandidat koji se prijavljuje na poziv dužan je priložiti sljedeće:

1. Prijavni obrazac (Prilog 1)

2. Motivacijsko pismo (Prilog 2)

3. Potvrda - suglasnost roditelja (Prilog 3)

4. Kopija probne svjedodžbe završenog razreda

Prijave se dostavljaju osobno u tajništvo škole do 25. lipnja 2020. godine do 12.00 sati. Prijave predati u zatvorenoj koverti s naznakom ''Za Erasmus 2019./2020. – Francuska''.

Prijave s nepotpunom dokumentacijom neće biti prihvaćene.

Objava rezultata natječaja

Sudionici mobilnosti bit će odabrani prema Kriterijima za odabir (Prilog 4).

Izborno povjerenstvo za odabir (Prilog 5) objavit će odluku o sudionicima mobilnosti na web stranici škole 29. lipnja 2020. Odabrani učenici bit će navedeni pod šiframa koje sami odaberu (šifra navedena u Suglasnosti roditelja).

Učenici i njihovi roditelji mogu dobiti na uvid Bodovne liste učenika i uložiti pismeni prigovor nakon objave rezultata od 29.06.2020. do 3.7.2020. svakog radnog dana u učeničkoj referadi od 12.00 do 14.00 sati kod koordinatorice projekta Meri Ružević.

Konačnu rang ljestvicu kao i odluku o sudionicima mobilnosti donijet će koordinatorica projekta te ravnatelj škole te će rezultate objaviti na mrežnim stranicama Škole nakon isteka roka za žalbu.

Napomene:

ŠKOLA U SURADNJI S PARTNEROM ORGANIZIRA UČENICIMA SLJEDEĆE:

• Roditeljski sastanak
  • Besplatne dodatne jezične pripreme za engleski jezik
  • Besplatnu pedagoško-psihološku pripremu za obavljanje stručne prakse
  • Besplatnu kulturološku pripremu
  • Kupovinu zrakoplovnih karata (uključena prtljaga i aerodromske takse)
  • Smještaj i obroke
  • Pokaz za lokalni prijevoz
  • Osiguranje na radnom mjestu
  • 24 satni hitni kontakt pratitelja i partnera
  • Novac za osobne potrebe (''džeparac'')