Jedan od ciljeva ativnosti, koje Industrijska strojarska škola provodi u nastavnoj godini 2020./2021., u okviru Erasmus+ projekta COVET  II „Competitive VET  for learners and teachers II“ je i neprestano dinamiziranje aktivnosti Karijernog kutića. Rubrika Karijerni kutić osmišljena je kao pomoć i podrška učenicima u učenju, informiranju o potrebama tržišta rada i povezivanju strukovnog obrazovanja i gospodarskih subjekata. Sve aktivnosti Karijernog kutića imaju zajednički cilj: Postizanje boljih obrazovnih rezultata i ulaganje dodatnih napora kako učenici ne bi odustajali od srednjoškolskog obrazovanja te kako bi usvojili pozitivan stav prema cjeloživotnom učenju.

Karijerni kutić

Stručna praksa u Laus Internationalu d.o.o.

Autor: Kristinka Lemaić, 27. 2. 2023.

Svim zainteresiranim učenicima zaposlenici Laus Internationala d.o.o. poručuju: Ako voliš automobile i želiš postati stručnjak specijaliziran za ugradnju autostakala, onda je Laus International d.o.o. pravi izbor za tebe!

Laus International d.o.o. lider je na tržištu autostakala i nudi obavljanje stručne prakse tijekom koje se mogu naučiti sve tajne zanata ugradnje autostakala i to za sve vrste vozila.

U Laus Internationalu ističu: Ako se međusobno prepoznamo, nudimo ti i mogućnost stipendiranja i stalnog zaposlenja.

Za sve detalje učenici i njihovi roditelji mogu se obratiti:

gospodinu Igoru Janjatoviću,

mob:   +385 98 77 77 98

tel:      +385 (0)1 6550 332

email:  igor@lausint.hr

www.autostaklalaus.hr

Laus International d.o.o. najveći je uvoznik i distributer stakala za osobna, gospodarska i autobusna vozila u regiji. Osnovna djelatnost Lausa je uvoz i distribucija autostakala kao i sve potrebne opreme za ugradnju autostakala.

Specijalizacija i više od 30 godina iskustva osigurali su Lausu lidersku poziciju na tržištu. Već 30 godina surađuju s vodećim svjetskim proizvođačima stakala i tehnologije te su kvalitetom poslovanja i usluge izgradili povjerenje u korporativni brend. Zadovoljni kupci pokretač su poslovanja  Laus Internationala d.o.o.

Laus International također obavlja djelatnost usluge ugradnje svih vrsta stakla. Osim toga sudjeluju i u razvoju stakla za nove projekte poput zagrebačkih tramvaja i novih vlakova. U tim projektima nositelji su i tehnologije lijepljenja oplata na konstrukcije šinskih vozila.

U Laus Internationalu dalje ističu da ugrađuju stakla na vozila u tri vlastita servisna centra na području Zagreba i Zagrebačke županije i u dva servisna centra u Splitu i u Rijeci. Vlastiti servisni centri, zajedno s ugovornim partnerima na području cijele Hrvatske omogućavaju suradnju s osiguravajućim kućama zbog dostupnosti usluge u cijeloj Hrvatskoj.

Da bi se zadovoljile potrebe kupaca, stakla za sve marke i modele našeg tržišta odmhah su dostupna: od najprodavanijih modela automobila, preko vozila američke proizvodnje do najnovijih modela koje se može vidjeti na cestama.

Sve češće uvođenje novih modela, varijacije u opremi i funkcionalnosti autostakla postavljaju nove zahtjeve pred sve sudionike u autoindustriji. Zato je tu Laus International d.o.o. koji nudi najbolje i kompletno rješenje za autostakla i tehnologiju ugradnje na jednom mjestu.

Ukupno: 5319995

« Svibanj 2024 »