ZAKLJUČIVANJE OCJENE IZ PRAKTIČNE NASTAVE

Autor: Ivica Štefanac, 7. 6. 2017.

voditeljica Kristinka Lemaić

I.c – 8.30

voditelj Mirko Dumbović

I.a – 8.30

I.b – 9.30

II.a – 10.30

II.b – 11.30

voditelj Mirko Jukić

I.e – 8.30

I.f – 9.30

II.e – 10.30

II.f – 11.30

ovdje se nalaze pitanja i primjeri  zadataka za popravne i razredne ispite te općenito za svladavanje gradiva za većinu predmeta.

Koliko ste zadovoljni opremljenošću prostora naše škole?

« Lipanj 2017 »

INFORMACIJE ZA RODITELJE
13.10.2016. 08:32
Raspored informativnih razgovora za školsku godinu 2016./2017.
Poštovani roditelji, u prilogu se nalazi raspored informacija za ovu školsku godinu.

NATJECANJA
04.05.2017. 09:05
Državno natjecanje učenika srednjih škola u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater
Obrtna tehnička škola u Splitu bila je 2. i 3. svibnja 2017. godine domaćin Državnog natjecanja srednjih škola za učenike u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater. Na Natjecanju je sudjelovalo ukupno jedanaest strukovnih škola Republike Hrvatske. Učenici 3.d razreda naše Škole Ivan Lukić i Petar Tadić osvojili su iznimno uspješno 4. mjesto . Ivan i Petar natjecali su se u zanimanju učenika vodoinstalatera pod vodstvom mentorice teorijskih nastavnih sadržaja Katarine Knežević dok je za praktični dio natjecanja bio zadužen mentor Slaven Kuhar . Učenici 3.e razreda Marin Perić i Kristijan Sedić predstavljali su našu Školu natječući se u zanimanju učenika instalatera grijanja i klimatizacije. Marin i Kristijan su, vođeni mentorima teorijskog i praktičnog dijela Damirom Derišem i Slavenom Kuharom, osvojili 7. mjesto. Težište strukovnih škola je učenje temeljeno na radu pa tako praktični dio natjecanja razumijeva veći udio bodova u ukupnom poretku i zato posebne pohvale, za izvrsne rezultate i sam plasman na Državno natjecanje naših učenika, zaslužuje dvostruki mentor praktičnog dijela natjecanja Slaven Kuhar. Iskrene čestitke svim natjecateljima i mentorima!

27.02.2017. 11:19
Rezultati međužupanijskog natjecanja učenika instalatera grijanja i klimatizacije i vodoinstalatera
U petak 24. veljače 2017. godine je u našoj školi održano međužupanijsko natjecanje učenika instalatera grijanja i klimatizacije te vodoinstalatera . Natjecanje je proteklo u veoma ugodnom okruženju i odličnoj natjecateljskoj atmosferi, što je nama organizatorima bila osobita čast i zadovoljstvo.  Na kraju natjecanja podijeljene su nagrade najboljima i priznanja svim natjecateljima i njihovim mentorima. Ukupno je na natjecanju sudjelovalo 11 škola iz 9 hrvatskih županija. U kategoriji  instalatera grijanja i klimatizacije   prvo mjesto su osvojili učenici  Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb: Danijel Požarić i Mihael Šoštarić,  drugo mjesto su osvojili učenici naše škole Marin Perić i Kristijan Sedić ,  a treći su bili  Mateo Mlinarić i Matej Podolski iz Obrtničke škole Koprivnica. U kategoriji   vodoinstalatera   prvo mjesto su osvojili Petar Tadić i Ivan Lukić  iz naše Industrijske strojarske škole, drugi su bili  Rajan Gašparini  i Toni Levak iz Strukovne škole Eugena Kumičića Rovinj  a  treći Lucijan Božanić i Denis Popović iz  Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb. Iskreno č estitamo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju, a osobito najboljim natjecateljima.  Među priloženim dokumentima možete pogledati cjelokupne  rezultate natjecanja, fotografije s natjecanja  te   Glasnik natjecanja s fotografijama . Na sljedećoj poveznici se nalazi  film s natjecanja , odličan uradak učenika naše škole  Dominika Brlečića  iz 3.c razreda, koji je u stilu pravog profesionalca snimio i montirao cijeli video:  https://www.youtube.com/watch?v=41SmX1a934I   Ovdje također možete pogledati  Prilog o natjecanju u našoj školi koji je emitiran u emisiji Dobro jutro Hrvatska na HRT 1.

14.06.2017. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2017./2018.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  šk. g. 2017./2018. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja. DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE  13. i 14. SRPNJA 2017. OD 8.00 DO 16.00 SATI

12.06.2017. 12:54
Obavijest učenicima trećih razreda o mogućnosti studiranja na Tehničkom veleučilištu u Zagrebu
Obavještavamo učenike trećih razreda, koji žele nastaviti školovanje i studiranje, da će u sljedećoj akademskoj godini 2017./2018. na Tehničkom veleučilištu u Zagrebu moći upisati izvanredni preddiplomski stručni studij strojarstva. Studij u trajanju od tri akademske godine se plaća, za njega nije potrebna državna matura, a natječaj za upis studenata će biti objavljen krajem lipnja i bit će otvoren sve do kraja kolovoza 2017. godine. U natječaju ćete biti upoznati s upisnim kvotama za taj izvanredni studij te o uvjetima prijava i kriterijima upisa. Također ćemo na ovim web stranicama objaviti poveznicu na natječaj. U nastavku možete pogledati detalje vezane za ovaj studij (ciljevi, organizacija, usmjerenja) preuzete sa stranica TVZ-a.

07.06.2017. 10:55
ZAKLJUČIVANJE OCJENE IZ PRAKTIČNE NASTAVE
Učenici koji preko ljetnih praznika polaze praktičnu nastavu kod poslodavca donose mapu praktične nastave u školu na uvid voditelju praktične nastave 21. kolovoza 2017. prema sljedećem rasporedu;  voditeljica Kristinka Lemaić I.c – 8.30   voditelj Mirko Dumbović I.a – 8.30 I.b – 9.30 II.a – 10.30 II.b – 11.30 voditelj Mirko Jukić I.e – 8.30 I.f – 9.30 II.e – 10.30 II.f – 11.30