VIJESTI IZ ŠKOLSKE KNJIŽNICE

Advent u osmijehu i glazbi - božićne aktivnosti u našoj školi

Autor: TANJA Novak Pavić, 13. 12. 2017.

Učenici naše škole su i ove školske godine sudjelovali u aktivnostima u povodu božićnih i novogodišnjih blagdana. U školskoj su knjižnici održane radionice izrade adventskog kalendara s božićnim čestitkama. Učenici su također izradili već tradicionalno zanimljiv borić od knjiga u školskoj knjižnici te ukrasili nekoliko panoa u školskim hodnicima. Pod sloganom "Advent u osmijehu i glazbi"  družili smo se u ovo adventsko vrijeme 11. i 12. prosinca u božićnom duhu na kreativnim radionicama izrade božićnih ukrasa i adventskih vijenaca. Pri izrađivanju tih ukrasa učenici su se rukovodili ekološkim načelima i koristili prirodne materijale i predmete koje su prethodno pronašli u prirodi te ih obradili u našim radionicama praktične nastave. Sve ove učeničke radove možete pogledati, ali i doživjeti djelić atmosfere, u priloženim fotografijama. Hvala svim učenicima na sudjelovanju; još jednom su naši učenici pokazali izuzetnu maštovitost u svojim kreacijama te želju za timskim radom i zajedništvom u duhu Božića. Popisi učenika koji su sudjelovali u božićnim aktivnostima također se nalaze na fotografijama u privitku.

Šimun Jurić i Leon Volf iz 1.e razreda su izradili borić od knjiga

Izloženi radovi učenika s božićnih radionica

Božićnim radionicama su se rado pridružile i naše djelatnice Sanja Gotal

i prof. Ivana Šutalo