> O školi  > Erasmus+

POZIV UČENICIMA ZA DOSTAVU PRIJAVE ZA SUDJELOVANJE NA PROJEKTU ERASMUS+ 2020./2021. (Litva - CNC operateri)

Autor: Meri Ružević, 10. 6. 2020.

Nositelj projekta: Industrijska strojarska škola Avenija Marina Držića 14, Zagreb

Naziv projekta: COmpetitive VET for learners and teachers III, COVET III.

Broj ugovora: 2020-1-HR01-KA102-077197

Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je našoj školi projekt COVET III, ukupne vrijednosti 71.343,00 EUR. Planirano razdoblje mobilnosti učenika je studeni 2020. godine.

Cilj projekta: stjecanje iskustva međunarodne prakse uz osnaživanje stručnih i osobnih kompetencija naših učenika i nastavnika.

Projektom je osigurana stručna praksa u inozemstvu – Litva, Vilnius u trajanju        od 15 dana za 10 učenika koji se obrazuje u programu CNC operater u pratnji jednog nastavnika struke. U projektu sudjeluje partner  Vilniaus technologiju mokymo centras, Kalvariju g. 159, Vilnius, Lithuania.

Poziv se upućuje svim učenicima drugih i trećih razreda koji se obrazuju u programu CNC operater u školskoj godini 2020./2021.

Detalje o postupku prijave pročitajte kolikom na „više“.

Postupak prijave:

Kandidat koji se prijavljuje na poziv dužan je priložiti sljedeće:

1. Prijavni obrazac (Prilog 1)

2. Motivacijsko pismo (Prilog 2)

3. Potvrda - suglasnost roditelja (Prilog 3)

4. Presliku svjedodžbe završenog razreda 2019./20.

Prijave se dostavljaju osobno u tajništvo škole do 25.lipnja 2020. godine do 12.00 sati. Prijave predati u zatvorenoj koverti s naznakom ''Za Erasmus 2020./2021. – Litva''.

Prijave s nepotpunom dokumentacijom neće biti prihvaćene.

Objava rezultata natječaja

Sudionici mobilnosti bit će odabrani prema Kriterijima za odabir (Prilog 4).

Izborno povjerenstvo za odabir (Prilog 5) objavit će odluku o sudionicima mobilnosti na web stranici škole 29. lipnja 2020. Odabrani učenici bit će navedeni pod šiframa koje sami odaberu (šifra navedena u Suglasnosti roditelja).

Učenici i njihovi roditelji mogu dobiti na uvid Bodovne liste učenika i uložiti pismeni prigovor nakon objave rezultata od 29.06.2020. do 3.7.2020. svakog radnog dana u učeničkoj referadi od 12.00 do 14.00 sati kod koordinatorice projekta Meri Ružević.

Konačnu rang ljestvicu kao i odluku o sudionicima mobilnosti donijet će koordinatorica projekta te ravnatelj škole te će rezultate objaviti na mrežnim stranicama Škole nakon isteka roka za žalbu.

Napomene:

ŠKOLA U SURADNJI S PARTNEROM ORGANIZIRA UČENICIMA SLJEDEĆE:

• Roditeljski sastanak
  • Besplatne dodatne jezične pripreme za engleski jezik
  • Besplatnu pedagoško-psihološku pripremu za obavljanje stručne prakse
  • Besplatnu kulturološku pripremu
  • Kupovinu zrakoplovnih karata (uključena prtljaga i aerodromske takse)
  • Smještaj i obroke
  • Pokaz za lokalni prijevoz
  • Osiguranje na radnom mjestu
  • 24 satni hitni kontakt pratitelja i partnera
  • Novac za osobne potrebe (''džeparac'')