Jedan od ciljeva ativnosti, koje Industrijska strojarska škola provodi u nastavnoj godini 2020./2021., u okviru Erasmus+ projekta COVET  II „Competitive VET  for learners and teachers II“ je i neprestano dinamiziranje aktivnosti Karijernog kutića. Rubrika Karijerni kutić osmišljena je kao pomoć i podrška učenicima u učenju, informiranju o potrebama tržišta rada i povezivanju strukovnog obrazovanja i gospodarskih subjekata. Sve aktivnosti Karijernog kutića imaju zajednički cilj: Postizanje boljih obrazovnih rezultata i ulaganje dodatnih napora kako učenici ne bi odustajali od srednjoškolskog obrazovanja te kako bi usvojili pozitivan stav prema cjeloživotnom učenju.

Karijerni kutić

Stručna praksa za učenike u poduzeću "TŽV Gredelj"

Autor: TANJA Novak Pavić, 19. 7. 2021. 15:52

[više]

Mogućnost zapošljavanja u tvrtki Gramont Drenova d.o.o. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kristinka Lemaić, 24. 6. 2021. 09:53

Gramont Drenova d.o.o. tvrtka je koja se zahvaljujući svojoj kvaliteti i pouzdanosti nalazi u samom vrhu konkurentnosti na hrvatskom i europskom tržištu, a to dokazuje niz velikih i dugotrajnih ugovora s brendiranim investitorima. Tvrtka ima potrebu za većim brojem radnika sljedećih stručnih zanimanja:

1. monteri centralnog grijanja i klimatizacije,

2. vodoinstalateri,

3. cjevari i izometričar i

4. zavarivači.

Također su prihvatljiva i ostala stručna zanimanja iz područja metalskih struka.

Sve detaljne informacije možete pronaći u dopisu klikom na "više".

Tvrtka Ambroz d.o.o traži bravare, zavarivače, CNC operatere, tehničke crtače

Autor: TANJA Novak Pavić, 11. 4. 2021. 20:23

U nastavku donosimo dopis tvrtke Ambroz d.o.o i njihove potrebe za zapošljavanjem radnika koji se obrazuju u našoj školi:

"Imamo potrebu za bravarima, zavarivačem, CNC operaterom i radnikom tehničke struke za pripremu nacrta za proizvodnju (tehničko crtanje). Na tržištu se nalazimo 24 godine te konstantno ulažemo u širenje proizvodnje što nas čini konkurentnima na tržištu. Specijalizirani smo za proizvodnju raznih metalnih proizvoda od ideje, projektiranja, razrade i proizvodnje uz primjenu najmodernijih proizvodnih tehnologija poput laserskog rezanja, CNC-probijanja, savijanja, zavarivanja, tokarenja, bušenja, brušenja, poliranja, antikorozivne zaštite i dr. Vodeći smo hrvatski proizvođač hidrantskih ormara, ormara za vatrogasne aparate i drugih proizvoda iz područja zaštite od požara što je bio razlog za osnivanjem nove poslovnice specijalizirane za prodaju vlastitih proizvoda te proizvoda drugih renomiranih proizvođača iz područja opreme za zaštitu od požara.

U nadi buduće poslovne suradnje srdačno Vas pozdravljam."

Ambrozije Martinović Direktor Ambroz d.o.o.

Vrbani 16 | 10000 Zagreb | Croatia |

Ured i proizvodni pogon Gornjostupnička 83 | 10255 G. Stupnik | Croatia

Mob: +385 91 2035638 | Tel: +385 1 6588705 |

Tvrtka Mick - mogućnost naukovanja i zapošljavanja

Autor: Kristinka Lemaić, 10. 2. 2021. 14:34

Tvrtka Mick d.o.o. vodeća je kompanija u proizvodnji i prodaji crne i obojene metalurgije. Njhov asortiman čine čelične cijevi, limovi, profili, nehrđajući čelik i materijal za zavarivanje. Tvrtka se nalazi se u Donjem Stupniku, Gospodarska ulica 20. Učenicima nude mogućnost odrađivanja prakse i zapošljavanja na poslovima bravara, tokara, strojobravara, CNC operatera, ali su otvoreni i za druge profile ljudi koji žele raditi u metalnoj industriji.

Više informacija učenici mogu dobiti na broju telefona 01 5809 099.

Mogućnost zapošljavanja strojobravara

Autor: TANJA Novak Pavić, 21. 1. 2021. 10:40

U nastavku objavljujemo ponudu tvrtke PROJECT-TRADE za zapošljavanje:

Poduzeće PROJECT-TRADE d.o.o. bavi se proizvodnjom opreme za ugostiteljstvo i prehrambenu industriju iz nehrđajućeg čelika.
Proizvodni pogon nalazi se u Soblincu, Soblinečka 77, kraj Sesveta. U proizvodnji su djelatnici profila strojobravar i zavarivač.
Nudimo puno radno vrijeme, stabilna, redovita i dobra primanja, samostalan rad, ugodno radno okruženje.
Naš kontakt je:
tel: 01 2910 893 (uprava), kontakt u Soblincu 01 2003 177;